Разлика помеѓу преработките на „Лидија Тасевска“

Додадени 3.064 бајти ,  пред 7 месеци
Создадена страница со: {{Инфокутија Функционер|name=Лидија Тасевска|residence=|spouse=|relations=|children=|parents=|mother=|father=|relatives...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Функционер|name=Лидија Тасевска|residence=|spouse=|relations=|children=|parents=|mother=|father=|relatives...)
(нема разлика)
1.634

уредувања