Разлика помеѓу преработките на „Татјана Стојановска“

Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=Татјана Стојановска|портрет=File:Татјана Стојановска2.jpg|...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=Татјана Стојановска|портрет=File:Татјана Стојановска2.jpg|...)
(нема разлика)
1.634

уредувања