Разлика помеѓу преработките на „Виктор Цветковски“

Создадена страница со: {{Инфокутија Функционер|name=Виктор Цветковски|birth_name=Виктор Цветковски|caption=|office=Поли...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Функционер|name=Виктор Цветковски|birth_name=Виктор Цветковски|caption=|office=Поли...)
(нема разлика)
1.634

уредувања