Разлика помеѓу преработките на „Арсенчо Алексовски“

Создадена страница со: {{Infobox officeholder |name = Арсенчо Алексовски |image =File:Арсенчо Алексовски.jpg |size...
(Создадена страница со: {{Infobox officeholder |name = Арсенчо Алексовски |image =File:Арсенчо Алексовски.jpg |size...)
(нема разлика)
1.634

уредувања