Разлика помеѓу преработките на „Борислав Тноковски“

Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име= Борислав Тноковски |портрет= File:Борислав Тноковски.jpg|...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име= Борислав Тноковски |портрет= File:Борислав Тноковски.jpg|...)
(нема разлика)
1.634

уредувања