Разлика помеѓу преработките на „Дарко Спејко“

Додадени 1.479 бајти ,  пред 7 месеци
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=Дарко Спејко Петковски|портрет=File:Дарко Спејко1.jpg|thumb|Д...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=Дарко Спејко Петковски|портрет=File:Дарко Спејко1.jpg|thumb|Д...)
(нема разлика)
1.634

уредувања