Александар Ристовски - Принц: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: '''Александар Ристовски - Принц''' - познат македонски текстописец.<ref>{{Наведена мрежн...)
 
Нема опис на уредувањето
 
Кон крајот на 2002. година, по кусата врска со модната креаторка Розе Трајческа, Принц се ожени, го смени имиџот и се вклучи во тимот на М2 продукција, во пронаоѓање на нови македонски музички ѕвезди...
 
== Дискографија ==
[https://www.muzichkiregistar.com/ContributorDetails.aspx?id=2 Профил на Александар Ристовски на Музички Регистар] [https://www.muzichkiregistar.com/ContributorDetails.aspx?id=2]
 
== Наводи ==
Анонимен корисник