Разлика помеѓу преработките на „Шенка Колозова“

Додадени 163 бајти ,  пред 7 месеци
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од 77.28.236.43) и ја поврати преработката 4241897 на Bjankuloski06)
Ознака: Рачно отповикување
{{Инфокутија за личност
| име = Шенка Колозова
| портрет =[[File:Шенка Колозова.jpg|thumb|Шенка Колозова на отварање на фестивалот „Денови на комедија“]]
| портрет =
| px =
| опис =
1.634

уредувања