Разлика помеѓу преработките на „Иван V (Русија)“

Додадени 53 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎top: Додадена категорија
(Замена на Image:IvanV.jpg со Image:Ivan_V_by_anonim_(GIM).jpg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed:).)
с (→‎top: Додадена категорија)
 
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Руски цареви]]
[[Категорија:Родени во 1666 година]]
[[Категорија:Православни монарси]]
[[Категорија:Европски монарси од 17 век]]
[[Категорија:Луѓе од Москва]]