Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: wuu:10月17号
[[wa:17 d' octôbe]]
[[war:Oktubre 17]]
[[wuu:10月17号]]
[[yo:17 October]]
[[zh:10月17日]]
5.665

уредувања