Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Славица Николовска“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{СЗР}}{{ВПМ}})
 
 
{{СЗР}}{{ВПМ}}
 
== Презиме==
Не беше Славица Зафировска? Сега гледам друго презиме. Ако ѝ било поранешно презиме, треба да се пише низ статијата.--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 13:42, 14 октомври 2020 (CEST)