Разлика помеѓу преработките на „Катина Иванова“

Додадени 5.204 бајти ,  пред 7 месеци
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име=Катина Иванова |портрет= |px=170px |опис= |роден-дата={{роден...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име=Катина Иванова |портрет= |px=170px |опис= |роден-дата={{роден...)
 
(нема разлика)