Разлика помеѓу преработките на „Општина Новаци“

→‎Личности: Скулексовски се натпреварува во најсилната кантер страјк лига и е национален шампион
с (→‎Географиja: Правописна исправка, replaced: пред се → пред сè)
(→‎Личности: Скулексовски се натпреварува во најсилната кантер страјк лига и е национален шампион)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Отповикано
 
== Личности ==
Скулексовски Професионален Кантер Страјк играч и национален шампион
 
== Образование и здравство ==
Анонимен корисник