Сливен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додава: id:Sliven Менува: uk:Слівен
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додава: sr:Сливен
с Бот Додава: id:Sliven Менува: uk:Слівен
Ред 70:
[[fi:Sliven]]
[[fr:Sliven]]
[[id:Sliven]]
[[it:Sliven]]
[[lb:Sliwen]]
Ред 84 ⟶ 85:
[[sv:Sliven]]
[[tr:İslimiye (anlam ayrım)]]
[[uk:СливенСлівен]]
[[vo:Sliven]]
[[zh:斯利文]]
59.415

уредувања