Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник hr-3“

с
Бот Додава: it:Categoria:Utenti hr-3
с (Бот Додава: az, bg, bs, cs, da, de, en, eu, fi, fr, he, hr, hu, ja, ko, lad, nl, pl, pt, ru, sh, simple, sk, sl, sq, sr, tr, uk)
с (Бот Додава: it:Categoria:Utenti hr-3)
[[hr:Kategorija:Suradnik hr-3]]
[[hu:Kategória:User hr-3]]
[[it:Categoria:Utenti hr-3]]
[[ja:Category:User hr-3]]
[[ko:분류:사용자 hr-3]]
59.415

уредувања