Разлика помеѓу преработките на „Бродец (Тетовско)“

нема опис на уредувањето
с (→‎Надворешни врски: Форматно средување на категорија, replaced: |*]] → | ]])
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
{{Инфокутија за село во Република Македонија
| слика=Бродец (Тетовско).jpg
| име=Бродец (Тетовско)
| регион=