Предлошка:Почетен датум: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Македонско име на предлошката, replaced: {{documentation}} → {{документација}}
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Македонско име на предлошката, replaced: {{documentation}} → {{документација}})
 
| :{{padleft:{{{5}}}|2|0}}{{#if: {{{6|}}}
| &#58;{{padleft:{{{6}}}|2|0}} }} }} }} }}{{{7|}}}</span>)</span></includeonly><noinclude>
{{документација}}
{{documentation}}
</noinclude>