Предлошка:Контекст/doc: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Македонско име на предлошката, replaced: documentation subpage → Потстраница за документација
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Македонско име на предлошката, replaced: documentation subpage → Потстраница за документација)
{{Потстраница за документација}}
{{documentation subpage}}
 
=== Употреба ===