Разлика помеѓу преработките на „Димитар Бузлевски“

нема опис на уредувањето
с (Јазична исправка, replaced: == Биографија == → == Животопис ==)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|term_start2 = [[2005]]
|term_end2 = [[2009]]
|predecessor2 = ?(Димко Тосковски)
|successor2 = [[Михаил Волкановски]]
|birth_date = {{роден на|||1952}}
Анонимен корисник