Разлика помеѓу преработките на „Хари Костов“

Одземени 18 бајти ,  пред 5 месеци
освен ако националност не е во англиската смисла, Хари Костов е етнички Влав
с (→‎top: clean up, replaced: .11. → ноември)
(освен ако националност не е во англиската смисла, Хари Костов е етнички Влав)
 
|death_date =
|death_place =
|nationality = [[МакедонциВласи|МакедонецВлав]]
|party = [[СДСМ]]
|spouse =