Општина Делогожди: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|-
| [[Македонски Албанци|Албанци]]
| 76987.698
|-
| [[Македонски Турци|Турци]]
245

уредувања