Општина Делогожди: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Откажано уредувањето 4318608 на уредникот Иван Стефановски (разговор))
Ознака: Отповикај
Нема опис на уредувањето
| површина=н.п.
| густина=н.п.
| број места=9
| градоначалник=н.п.
| членови=
245

уредувања