CMYK: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: ku:CMYK
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bg:CMYK)
с (Бот Додава: ku:CMYK)
[[ja:CMYK]]
[[ko:CMYK 감산혼합]]
[[ku:CMYK]]
[[lt:CMYK]]
[[lv:CMYK]]
2.061

уредување