Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бог“

Додадени 3.465 бајти ,  пред 10 месеци
Создадена страница со: <includeonly>{{Sidebar with collapsible lists | name = Бог | class = hlist | pretitle = Дел од серијалот за | titlestyle = font-size:2...
(Создадена страница со: <includeonly>{{Sidebar with collapsible lists | name = Бог | class = hlist | pretitle = Дел од серијалот за | titlestyle = font-size:2...)
(нема разлика)
5.401

уредување