Разлика помеѓу преработките на „Мала Корија (Горно Коњаре)“

Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Мала Корија |слика= |опис= | lat_...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Мала Корија |слика= |опис= | lat_...)
(нема разлика)