Разлика помеѓу преработките на „Саримеше (Тополница)“

Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Саримеше |слика= |опис= | lat_dir=N...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Саримеше |слика= |опис= | lat_dir=N...)
 
(нема разлика)