Разлика помеѓу преработките на „Смиланци“

Додадени 22 бајти ,  пред 1 месец
нема опис на уредувањето
с (ставена Категорија:Смиланци користејќи го HotCat)
 
| поштенски број=
| надморска височина=790
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=41 | lat_sec=48
| географска широчина=
| lon_dir=E | lon_deg=22 | lon_min=36 | lon_sec=19
| географска должина=
| мрежно место=
| карта = Смиланци во Општина Радовиш.svg