Гоглин: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Исправка на параметарски имиња, replaced: без_помошен_со_кислород → без_помошен_кислород
с (→‎top: Исправка на параметарски имиња, replaced: Инфокутија за планински врв → Инфокутија Планински врв, Име → име, Слика → слика, Висина → ви)
с (→‎top: Исправка на параметарски имиња, replaced: без_помошен_со_кислород → без_помошен_кислород)
 
| координати =
| прво_освојување = непознато
| без_помошен_кислород =
| без_помошен_со_кислород =
| самостојно_освојување =
| најлесна_патека =