Коритски Камен: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Исправка на параметарски имиња, replaced: без_помошен_со_кислород → без_помошен_кислород
[проверена преработка][проверена преработка]
с →‎top: Исправка на параметарски имиња, replaced: Инфокутија за планински врв → Инфокутија Планински врв, Име → име, Слика → слика, Објаснувањ
с →‎top: Исправка на параметарски имиња, replaced: без_помошен_со_кислород → без_помошен_кислород
 
Ред 9:
| координати =
| прво_освојување = непознато
| без_помошен_кислород =
| без_помошен_со_кислород =
| самостојно_освојување =
| најлесна_патека =