Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: hu:Charlotte
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: eu:Charlotte)
с (Бот Додава: hu:Charlotte)
[[he:שארלוט (קרוליינה הצפונית)]]
[[ht:Charlotte]]
[[hu:Charlotte]]
[[ia:Charlotte (Carolina del Nord)]]
[[is:Charlotte (Norður-Karólína)]]
59.415

уредувања