Разлика помеѓу преработките на „Падарница (Смоквица)“

Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име= Падарница |слика= |опис= | lat_di...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име= Падарница |слика= |опис= | lat_di...)
(нема разлика)