Разлика помеѓу преработките на „Ангус Дитон“

Додадени 64 бајти ,  пред 6 месеци
+image #WPWPTR #WPWP
(#WPWP #WPWPMK)
(+image #WPWPTR #WPWP)
|native_name = Angus Deaton
|native_name_lang = en
|image =Angus Deaton 0244.jpg
|image_size =
|caption =Ангус Стјуарт Дитон (2015)
|birth_name = Ангус Стјуарт Дитон
|birth_date = {{роден на и возраст|1945|10|19|df=y}}
47

уредувања