Бранислав Ѓурѓев: Разлика помеѓу преработките

додадена/изменета предлошка, изменета категоризација
Нема опис на уредувањето
(додадена/изменета предлошка, изменета категоризација)
{{наводи}}
 
{{МАНУ}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ѓурѓев, Бранислав}}
[[Категорија:Југословенски историчари]]
[[Категорија:Југословенски академци]]
[[Категорија:Османистика]]
[[Категорија:Академици на МАНУ]]