Разлика помеѓу преработките на „Масбах“

Додаден 1 бајт ,  пред 7 месеци
official CoA shield (GlobalReplace v0.6.5)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: ''' е → ''' —)
(official CoA shield (GlobalReplace v0.6.5))
{{Инфокутија Место во Германија
|image_photo = Baumgang bei Maßbach, 2.jpg
|Wappen = WappenDEU Maßbach COA.svg
|lat_deg = 50.183333333333
|lon_deg = 10.283333333333
12

уредувања