Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

нема опис на уредувањето
с (→‎Надворешни врски: Форматно средување на категорија, replaced: |*]] → | ]])
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=41° 3738' 1801" сев. ш.
| географска должина=21° 1712' 3826" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=3738 | lat_sec=18 01
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=1712 | lon_sec=38 26
| мрежно место=
| карта = Старо Село во Општина Македонски Брод.svg