Сливен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sr:Сливен
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: tr:İslimiye (anlam ayrım))
с (Бот Додава: sr:Сливен)
[[ru:Сливен]]
[[sk:Sliven]]
[[sr:Сливен]]
[[sv:Sliven]]
[[tr:İslimiye (anlam ayrım)]]
14.744

уредувања