Разлика помеѓу преработките на „Боази“

Одземени 3 бајти ,  пред 3 месеци
нема опис на уредувањето
с (clean up, replaced: .11. → ноември)
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Инфокутија за планински врв
| Име = Боази
| Слика = Боази (Кораб) 01.jpg
| Објаснување за сликата =
| Висина = 2.495 м