Разлика помеѓу преработките на „Изгревно Езеро“

Одземени 13 бајти ,  пред 9 месеци
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
<center>
<gallery mode="packed" heights="120px">
File:Изгревно Езеро на Кораб 0809.jpg|Поглед на Изгревно Езеро со повеќе врвови во позадината
File:Изгревно Корапско Езеро 08.jpg|Поглед кон езерото
File:Изгревно Корапско Езеро 04.jpg|Глетка од езерото