Разлика помеѓу преработките на „Изгревно Езеро“

Додадени 159 бајти ,  пред 11 месец
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознака: Изворно уредување 2017
==Галерија==
<center>
<gallery mode="packed" heights="130px120px">
File:Изгревно Езеро на Кораб 08.jpg|Поглед на Изгревно Езеро со повеќе врвови во позадината
File:Изгревно Корапско Езеро 08.jpg|Поглед кон езерото
File:Изгревно Корапско Езеро 04.jpg|Глетка од езерото