Разлика помеѓу преработките на „Изгревно Езеро“

Нема измена во големината ,  пред 8 месеци
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
<center>
<gallery mode="packed" heights="130px">
File:Изгревно Корапско Езеро 0408.jpg|Поглед кон езерото
File:Изгревно Корапско Езеро 1204.jpg|Глетка од езерото
File:Изгревно Корапско Езеро 14.jpg|Глетка од езерото и билото на Кораб
File:Изгревно Езеро на Кораб 01.jpg|Глетка на Изгревно Езеро од југ