Разлика помеѓу преработките на „Hippopotamus laloumena“

Додадени 60 бајти ,  пред 1 година
#WPWP #WPWPMK
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирано списание → наведено списание using AWB)
(#WPWP #WPWPMK)
 
{{Taxobox
|name = '''''Hippopotamus laloumena'''''
[[Податотека:Hippopotamus lemerlei.jpg|мини]]
|status = EX | status_system = IUCN3.1
|regnum = [[Животно|Животни]]
338

уредувања