Разлика помеѓу преработките на „Гошинце“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
с (ставена Категорија:Гошинце користејќи го HotCat)
с
| поштенски број=
| надморска височина=880
| географска широчина=42° 1312' 3345" сев. ш.
| географска должина=21° 3031' 2003" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=1312 | lat_sec=3345
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=3031 | lon_sec=2003
| мрежно место=
| карта = Гошинце во Општина Липково.svg