Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

Нема измена во големината ,  пред 6 месеци
с
→‎Надворешни врски: Форматно средување на категорија, replaced: |*]] → | ]]
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија за селото)
с (→‎Надворешни врски: Форматно средување на категорија, replaced: |*]] → | ]])
[[Категорија:Бродски села]]
[[Категорија:Села во Општина Македонски Брод]]
[[Категорија:Старо Село (Порече)|* ]]