Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија за селото
с (→‎top: Додавање на потребен параметар, replaced: слика мапа → слика, Инфокутија за село во Република Македонија| → Инфокутија з using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија за селото)
[[Категорија:Бродски села]]
[[Категорија:Села во Општина Македонски Брод]]
[[Категорија:Старо Село (Порече)|*]]