Разлика помеѓу преработките на „ФК Стеауа Букурешт“

нема опис на уредувањето
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (3))
| manager = {{знамеикона|Романија}} [[Михај Теја]]
| league = {{Лига-Лига 1 (Романија)}}
| season = [[Лига 1 (Романија) 2018–20192019–2020|2018–20192019–2020]]
| position = Лига 1, 2-ри5.
| website = http://www.steauafc.com/ro/
| pattern_la1 = _steauab1718h
541

уредување