Разлика помеѓу преработките на „Телевизија“

Додадени 37 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: arz:تليفزيون, vi:Tivi
с (Бот Додава: wa:Televuzion)
с (Бот Додава: arz:تليفزيون, vi:Tivi)
[[ang:Feorrsīen]]
[[ar:تلفاز]]
[[arz:تليفزيون]]
[[ast:Televisión]]
[[az:تلویزیون]]
[[ur:بعید نُما]]
[[vec:Tełevixion]]
[[vi:Tivi]]
[[wa:Televuzion]]
[[yi:טעלעוויזיע]]
59.415

уредувања