Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
ситна поправка
(#WPWPMK)
(ситна поправка)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за личност
| име = ЃорѓоЏорџо НАПОЛИТАНОНаполитано
| портрет = Presidente Napolitano.jpg
| px =
1.907

уредувања