Македонски фудбал: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [[Гери Чумковски]] (дописник од [[Австралија]])
* [[Павле Симовски]] (соработник од [[Тетово]])
* [[Александар Златески]] (уредник на [[Твитер]] од [[САД]])
* [[Ерик Бикфорд]] (поранешен дописник од [[Австралија]])
* [[Азиз Азизи]] (поранешен дописник од [[Куманово]])
316

уредувања