Македонски фудбал: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| комерцијална = Не
| тип = Веб портал
| јазик = [[Англиски јазик|Англиски]], [[Македонски јазик|Македонски]]
| регистрација = Изборна
| сопственик = [[Игор Наумовски]]
316

уредувања