Разлика помеѓу преработките на „Спас (Туралево)“

Додадени 1.808 бајти ,  пред 2 месеци
Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Спас |слика= |опис= | lat_dir=N | lat_d...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Спас |слика= |опис= | lat_dir=N | lat_d...)
 
(нема разлика)